Jovaro progimnazijos ketvirtokai miesto anglų kalbos konkursuose

Šių metų gruodžio mėnesį mieste vyko net 2 anglų kalbos konkursai, kuriuose aktyviai dalyvavo ketvirtų klasių mokiniai. Gruodžio 6 dieną ketvirtokai sugužėjo į Šiaulių Vinco Kudirkos progimnaziją, kurioje vyko interaktyvus anglų kalbos konkursas „Learn English Through Fun“. Mūsų mokyklai šauniai atstovavo 4a bei 4b klasių mokiniai Jorigis Balčytis, Mažvydas Kairys ir Renatas Vileikis .
Gruodžio 8 dieną Šiaulių „Romuvos“ progimnazija sukvietė Šiaulių miesto progimnazijų ir pradinių mokyklų ketvirtų klasių mokinius į interaktyvųjį Kalėdų lobio paieškos konkursą anglų kalba “Christmas Treasure Hunting“. Mūsų mokyklos ketvirtokai Augustė Mickaitytė (4a), Mažvydas Kairys, Valdas Novikovas ir Renatas Vileikis (4b) smagiai ir interaktyviai ieškojo kalėdinio lobio. Dėkojame ketvirtokams už dalyvavimą ir sveikiname užėmus antrąją vietą. Didžiuojamės jumis ir linkime sėkmės tolimesniuose konkursuose.

Anglų kalbos mokytojos Jurgita Laurelienė ir Živilė Kovėraitė