Tarpmokyklinių kvadrato varžybų rezultatai

2015 m. spalio mėnesį vyko Šiaulių miesto 1 – 2 bei 3 – 4 klasių mokinių kvadrato varžybų finalai.
2015-10-07
Gytarių progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 3-4 klasių mokinių kvadrato varžybų finalas. Progimnazijos sporto salėje žaisti kvadrato susirinko Jovaro, Salduvės, Dainų ir “Romuvos” progimnazijų komandos. Po labai atkaklių kovų, pralaimėjusi tik Dainų progimnazijos komandai, Jovaro progimnazijos komanda iškovojo II vietos medalius, taurę ir diplomą. Mūsų komandos kelias iki finalinių varžybų nebuvo lengvas. Mūsų komanda ketvirtfinalyje ir pusfinalyje nugalėjo V. Kudirkos, Medelyno, “Romuvos”, Sandoros ir Zoknių progimnazijų komandas. Mūsų komandai iškovoti II vietą padėjo Lukas Vileikis, Faustas Mikėnas,Tautvydas Špokauskas, Joris Kačinskas (4b), Aurimas Drazdovas, Denis Koliasnikovas(4a), Titas Stanelis, Dominykas Lingys (4c), Roberta Gaubaitė (3a), Greta Gečaitė, Gabija Čepulytė (4c), Aida Pugačiovaitė (4a), Nerida Makarovaitė, Gintarė Gapšytė, Gabrielė Dapkutė (4b).

2015-10-21 Gytarių progimnazijoje pirmą kartą vyko ir Šiaulių miesto 1-2 klasių mokinių kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos mažieji sportininkai Kasparas Vilbikas, Vilius Vaičekauskas, Matas Urbšas (2a), Marius Zajauskas, Kajus Morkevičius, Juozas Norvaišas (2c), Gustas Geštautas, Arnas Kalašinskas (2b), Rusnė Andruškevičiūtė, Andrėja Jaseliūnaitė (1b), Austėja Janulytė (2c), Deimantė Kavaliauskaitė, Elita Andrejevaitė, Emilija Baltrušaitytė, Alina Stepanova (2b) pusfinalyje nugalėjo V. Kudirkos, Gytarių ir Sandoros progimnazijų komandas ir pateko į finalą. Finale įveikėme stiprią Centro pradinės mokyklos komandą, bet neatsilaikėme prieš Gegužių progimnazijos komandą ir iškovojome II vietą. Komanda buvo apdovanota taure, diplomu ir II vietos medaliais. Labai džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos mažuosius. Šaunuoliai!
Komandas varžyboms ruošė pradinių klasių mokytojos metodininkės Irena Balčiūnaitė ir Valentina Gaubšienė.

Informaciją parengė Irena Balčiūnaitė