Vokietijos, Turkijos ir mūsų mokyklos etwinning projektas Vokietijos švietimo mugėje „Didacta 2016“ laimėjo 1-ąją vietą ir buvo apdovanotas

Visus 2015-2016 mokslo metus pradinių klasių mokytoja Erika Bražienė ir jos mokiniai – antrokai, taip pat vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė vykdė etwinning projektą ,,Kaip sakoma pas jus?‘‘
Šiame projekte dalyvavo mokyklos iš Turkijos, Vokietijos ir Lietuvos. Nuostabu tai, kad šis projektas Vokietijos švietimo mugėje „Didacta 2016“ 4-11 metų amžiaus grupėje už 2016 metus laimėjo I-ąją vietą.
Šiam projektui vadovavo Vokietijos mokytoja – Barbara Klaaßen. Projektas jau buvo mokytojos 17 – asis etwinning projektas.
Projekte vaikai susipažino vieni su kitais, gebėjo save pristatyti, per skype programą veiksmažodžius pavaizdavo pantomima, kartu dainavo mėnesių dainą, sveikino vieni kitus su tradicinėmis šventėmis – šv. Velykomis ir šv. Kalėdomis, darė kalėdinius ir velykinius darbelius, siuntė juos paštu, mokėsi pasveikinimų kitomis kalbomis, kūrė ketureilį apie savo miestą, pristatė šalį. Visa tai vyko virtualiai, įvairių kompiuterinių programų pagalba.
Etwinning projektai parodo kalbų naudą, jų reikalingumą, lavina mokinių kompiuterinius gebėjimus. Esant galimybei galimas ir asmeninis vaikų prisijungimas internetinėje erdvėje.

Pradinių klasių mokytoja Erika Bražienė ir vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė