Apskritojo stalo diskusija „Mainyk“

Balandžio 5 dieną Šiaulių Jovaro progimnazijoje vyko miesto pradinio ugdymo mokytojų apskritojo stalo diskusija „Mainyk“. Šios diskusijos tikslas mainytis idėjomis ir sprendimais, kurie padeda spręsti įvairius su ugdymu susijusius klausimus. Renginys vyko antrą kartą. Diskusijoje dalyvavo mokytojos iš Gytarių, Jovaro, Romuvos, Salduvės progimnazijų.

Mokytojos Irena, Jolanta, Ilona iš Salduvės progimnazijos dalijosi patirtimi kaip vaikus  mokyti bendradarbiaujant. Mokytoja Erika iš Jovaro progimnazijos pristatė stotelių metodą, pateikė patarimų kur ir kada šį metodą naudoti. Mokytoja Ramunė dalijosi patirtimi kaip organizuoti matematinius žaidimus pamokose, kaip juos parengti. Paruošė ir įteikė dovaną kolegėms- žaidimų lapus. Mokytoja Rima iš Romuvos progimnazijos dalijosi patirtimi kaip įdomiai pateikti naują medžiagą matematikos pamokose. Mokytoja Džeralda iš Gytarių progimnazijos pademonstravo kaip žaidžiant įtvirtinti matematikos žinias, pateikė žaidimų pavyzdžių, patarimų kaip vaikus  sudominti matematika. Mokytoja Giedrė iš Jovaro progimnazijos papasakojo apie kuriamas klasės kronikas.

Po kiekvienos idėjos pristatymo vyko diskusijos, mokytojos dalijosi patirtimi. Tai  pats vertingiausias dalykas ,ką gali duoti kolega kolegai. Dabar sėkmės idėjas reikia pritaikyti savo darbe ir jas įgyvendinti.

Jovaro progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Audronė Rimkuvienė