Vokiečių kalbos ir futbolo projektas „6:0 vokiečių kalbos naudai“

Vokietija ir futbolas tikrai dera. Jau šeštąjį kartą mūsų mokykla dalyvauja vokiečių kalbos ir futbolo projekte. Jį organizuoja Vilniaus Goethe‘s institutas, Lietuvos ir Vokietijos futbolo federacijos. Šio konkurso globėjas yra Lietuvos futbolininkas Arvydas Novikovas.Mūsų mokyklos penktokai pirmiausia susidomėjo plakatu apie futbolą, kuris visą mėnesį kabojo mokyklos fojė. Paskatinti dalyvauti projekte, vaikai mielai sutiko. Išmoko keletą vokiškų žodžių, pasimokė tarimo, pažaidė futbolą ir sukūrė filmuką apie savo veiklą. Projekte dalyvavo: 5b klasės mokiniai Geštautas Gustas, Kalašinskas Arnas, Aputis Dovydas, Stepanova Alina ir 5a klasės mokinės: Urbonaitė Jorė, Radžiūtė Laura. Išsiuntėme filmuką į Goethe‘s institutą ir lauksime rezultatų.
Filmuką sukūrė 8a klasės mokiniai: Ieva Paniulaitytė ir Matas Baltrušaitis. Filmuką rasite čia.
Šį projektą rengė mokytojai: kūno kultūros – Ilona Grušienė ir vokiečių kalbos – Lina Juškevičienė.

Projekte dalyvaujantys mokytojai