Akcijos „Kygų Kalėdos 2017“ dovanos

Baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos 2017“, tapusi visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu. Svarbu, kad knyga padeda mažinti socialinę atskirtį, paskatina bendrauti ir dalintis knygomis su tais, kuriems jų labai trūksta.Nuoširdžiai dėkojame visiems knygų bičiuliams – mokiniams, mokytojams ir tėveliams, prisidėjusiems prie šios akcijos ir padovanojusiems mūsų mokyklos bibliotekai įdomių, gražių, vaikų ir suaugusių mėgstamų ir skaitomų knygų.
Dėkojame progimnazijos direktoriui Arvydui Kukanauzai, mokytojams Romualdui ir Violetai Laugaliams, Indrai Malinauskienei, Vaidai Vinogradovaitei, Astai Buškuvienei, Norai Kungienei, Aušrai Bielskienei, Valentinai Gaubšienei, Lolitai Putramentienei, psichologei Sigutei Kaušiuvienei, aprūpinimo skyriaus vedėjai Aurelijai Rimkienei, mokyklos darbuotojoms Irenai Marcinkevičienei ir Irenai Jankauskienei, mokiniams Nortautui Peseckui (2b kl.), Sniegei Balčiūnaitei (2a kl.), Mantui Petrylai (4b kl.), Marijai Rimkevičiūtei (8b kl.), Gabijai Urbanavičiūtei (8b kl.), Urtei Rudytei (6d kl.), Ievai Paniulaitytei (7a kl.) bei jų tėveliams. Dėkojame 8b kl. (klasės vadovė Inga Balčytienė), padovanojusiai nuo klasės naują K. Sajos knygą „Noras, kuris dar išsipildys“ bei 1a kl. (mokytoja Aušra Bielskienė) už padovanotą M. Twain knygą „Tomo Sojerio nuotykiai“. Taip pat dėkojame visiems 1–4 klasių mokiniams, jų mokytojoms bei tėveliams už padovanotą net 27 knygų komplektą, skirtą skaityti visai klasei.
Akcijos metu mūsų mokyklai padovanotos net 87 knygos, skirtos vaikams ir suaugusiems. Jos pradžiugins progimnazijos bibliotekos skaitytojus. Ačiū Jums visiems!

Bibliotekininkės Jūratė Petraitienė ,Viktorija Būdvytytė