Atvira integruota anglų kalbos, fotografijos ir aplikosaugos pamoka

 Šiaulių techninės kūrybos centre vyko atvira integruota anglų kalbos, fotografijos ir aplikosaugos pamoka, kurią vedė Šiaulių Jovaro progimnazijos anglų kalbos mokytoja Indra Malinauskienė ir Centro mobiliosios fotografijos mokytoja Simona Umaraitė.

Pamokoje buvo sujungtas anglų kalbos mokymasis su aplinkos pažinimu ir fotografija.
Pamokos metu mokiniai aptarė Žemės dienos istoriją, kas ją sukūrė, kada paminėta pirmoji Žemės diena, kas tai iniciavo ir kodėl svarbu tai minėti.
Mokiniai diskutavo apie pakartotinį daiktų panaudojimą, plastiko naudojima kasdieninėje veikloje, namuose, šiukšlių rūšiavimą ir jo svarbą. Diskutuoja kodėl buvo uždrausti kai kurie plastiko gaminiai, kas pasikeitė po draudimo?
Praktinėje pamokos dalyje mokiniai kurė nuotraukas, skirtas Žemės dienai. Pamokoje naudojo Snapseed programėlę. Ši nuotraukų redagavimo programa yra nemokama ir prieinama “iOS” ir “Android” sistemoms, programėlė keliais paprastais veiksmais pirmines mokinių nuotraukas pavertė dinamiškais vaizdais. Dvigubos ekspozicijos įrankis leido mokiniams kurti vientisesnius vaizdus, tad sukurtos nuotraukos tapo puikiu būdu išreikšti paramą Žemės dienai ir skatinti kitus prisidėti prie aplinkos gerinimo.