Elektroninis mokinio pažymėjimas

Informuojame, kad visiems pirmųjų klasių mokiniams bus išduodamas elektroninis mokinio pažymėjimas, kuriam reikalinga nuotrauka elektroninėje laikmenoje. Kiekvienais metais dauguma mūsų mokinių fotografuojasi UAB „Foto 202“, Vilniaus g. 202, Šiauliai. Jeigu ir Jūs nespręstumėte nusifotografuoti UAB „Foto 202“, ten prisistatysite iš kokios mokyklos, pasakysite mokinio vardą, pavardę bei klasę ir darbuotojai mums atsiųs Jūsų nuotrauką. Būtų gerai, kad tai padarytumėte iki 2017 m. rugpjūčio 1 d.Tai pat pranešame, kad būsimųjų penktokų elektroninio mokinio pažymėjimo galiojimo terminas baigiasi 2017 m. rugpjūčio 31 d. ir nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. bus keičiamas į naują EMP. Jeigu norėtumėte, kad naujojo EMP vaiko nuotrauka (nuotrauka reikalinga elektroninėje laikmenoje) būtų pakeista į naujesnę, tada turėtumėte nufotografuoti vaiką ir atsiųsti kitą nuotrauką į raštinės el. paštą info@jovaras.com iki 2017 m. rugpjūčio 1 d. Jeigu nebūsite atsiuntę naujesnės nuotraukos, naująjį EMP padarysime su sena nuotrauka, kurią turime nuo pirmos klasės. Kiekvienais metais dauguma mūsų mokinių fotografuojasi UAB „Foto 202“, Vilniaus g. 202, Šiauliai. Jeigu ir Jūs nespręstumėte nusifotografuoti UAB „Foto 202“, ten prisistatysite iš kokios mokyklos, pasakysite mokinio vardą, pavardę bei klasę ir darbuotojai mums atsiųs Jūsų nuotrauką.

Pagarbiai raštinės (archyvo) vedėja Vaida Petkuvienė