Europos kalbų dienos šventė mūsų mokykloje

Visą šią savaitę šventėme ir minėjome Europos kalbų dieną. Septintų klasių mokiniai šį pirmadienį ir antradienį balsavo ir išrinko gražiausius lietuviškus žodžius, kuriais tapo – meilė, Tėvynė, mama, šeima, šypsena, Lietuva.
6b klasės mokiniai gamino Europos šalių vėliavas. 7d klasės mokiniai gamino plakatą su Europos šalių vėliavomis. 7a ir 7d klasės gamino obuolius ir barškučius eisenai, balsavimo dėžutę.
Kitos dvi septintos klasės – 7b ir 7c apsilankė Europos informacijos centre, kur klausėsi jos vadovės Genovaitės Žibikienės paskaitos apie Europos kalbas. Jau kelinti metai septintųjų klasių mokiniai aplanko šį centrą, susipažįsta su jo veikla.
Ketvirtadienį, rugsėjo 24 dieną, kartu su kitų mokyklų mokiniais dalyvavome šventinėje eisenoje, kurios tikslas – atkreipti praeivių dėmesį, sudominti juos šia švente, paskatinti mokytis įvairių užsienio kalbų. Mokiniai noriai mojavo obuoliukais, garsiai skandavo, visus lydėjo gera nuotaika, šypsenos ir netradiciškai minima Europos kalbų diena.
Dėkojame Europos informacijos centro vadovei, nuolat bendraujančiai su mūsų mokykla, remiančiai mus įvairiomis idėjomis, dovanomis.

Užsienio kalbų metodinė grupė