Helovinas

2017 m. spalio 27 d. Šiaulių Jovaro progimnazijoje vyko Helovino šventė. 7a, 7b, 7d klasių mokiniai tiek mažiems, tiek dideliems nustatė aprangos kodą – juodos spalvos rūbus arba su švente susijusius kostiumus. Dalyviai nusprendė nesnausti ir imtis iniciatyvos. Valandų valandas rinkosi kostiumus, dažėsi veidus bei ieškojo informacijos, kaip galėtų įmantriau atrodyti. Prie jų prisidėjo ir mokytojai: vieni – apsirengę juodai, kiti – vilkėdami kostiumą, treti – išsidažę, ir pan.Be nustatyto aprangos kodos, organizatoriai paprašė visų prisidėti prie Helovino dekoracijų kūrimo. Ketvirtadienį, po pamokų, jomis buvo papuošta mokykla, tad penktadienį galėjome pasidžiaugti šiurpą keliančiais paveikslėliais.
Prie Helovino šventės prisidėjo ir mokinių seimas. Jų dėka pertraukų metu skambėjo siaubą kelianti muzika. Taip pat dėl kasmetinės moliūgų šventės, kurią organizavo anglų kalbos mokytojos, atmosfera tapo dar labiau heloviniška. Juk aplink buvo tiek daug moliūgų!
O kaip gi be konkurso? Klasės gavo užduotį – nusifotografuoti mokykloje ir atsiųsti nuotrauką. Po 5 pamokos buvo renkamos trys klasės, labiausiai atkreipusios dėmesį į savo kostiumus. Laimėtojai: 1c klasė, 8a klasė bei 6a klasė.
Sveikinimai laimėtojams ir ačiū prisidėjusiems!

Kuratorė Silva Gubinskytė