II-ųjų užsienio kalbų rašinio konkursas „Mano svajonių kelionė“

ŠU gimnazija paskelbė rašinio konkursą „Mano svajonių kelionė“ antrosioms užsienio kalboms. Mūsų mokyklos aštuntų klasių mokiniai daugiau kaip mėnesį rašė rašinius, svajojo apie keliones, domėjosi jomis. Iš viso dalyvavo 33 mokiniai iš įvairių mokyklų.Šie mokyklos mokiniai dalyvavo konkurse:  rusų kalbos rašinius rašė – Erika Gaurilčikaitė 8a, Ema Andrijauskaitė 8a, Pijus Vaitiekūnas 8a, Fausta Lukšaitė 8a, Austėja Vasiliauskaitė 8c, Ugnė timonytė 8d, Viktorija Jonuškaitė 8d, vokiečių kalbos – Ugnė Ratkevičiūtė 8c, Adomas Dzidolikas 8a, Ugnė Širmenytė 8d.
Sėkmė nusišypsojo dviems mūsų mokyklos mokiniams: rusų kalbos mokinė – AUSTĖJA VASILIAUSKAITĖ 8c, laimėjo I VIETĄ, o vokiečių kalbos mokinė – UGNĖ RATKEVIČIŪTĖ 8C laimėjo II vietą.
Mokinius konkursui ruošė ir konsultavo rusų kalbos mokytojos: Ana Senčionok, Sigutė Pyragė ir vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė.

II-ųjų užsienio kalbų mokytojos