Mokinių renginys „Aš jau kalbu rusiškai“

2018-12-11 mūsų mokykloje vyko bendras Jovaro progimnazijos ir Salduvės progimnazijos 6-ųjų klasių mokinių renginys „Aš jau kalbu rusiškai“. Renginį organizavo antrosios užsienio (rusų) kalbos mokytojos. Mūsų mokyklos komanda pasitiko svečius iš Salduvės progimnazijos: 15 šeštokų su rusų kalbos mokytoja Regina Domkiene. Smagu, kad su salduviečiais, besimokančiais rusų kalbos, mes bendraujame jau trečius metus.

Mokiniai mišriose komandose susipažino, pristatė savo draugus, demonstravo gebėjimą kalbėti ir rašyti rusiškai, atliko įvairias kūrybines užduotis, naudojosi šiuolaikinėmis informacijos paieškos priemonėmis.

Vesti renginį padėjo 8 b ir 8c klasių mokiniai M. Kundrotas, D. Sitnikaitė, G. Vizgailaitė, A. Vainoriūtė, G. Žvaginytė.

Tikimės, kad bendradarbiavimas su Salduvės progimnazija tęsis, o visiems dalyvavusiems renginyje šeštokams linkime toliau tobulėti ir siekti kuo geresnių rezultatų mokantis rusų kalbos.

Rusų kabos mokytojos Sigutė Pyragė ir Ana Senčionok