PASAULINĖ PSICHINĖS SVEIKATOS DIENA

Spalio 10 dieną mūsų mokykloje buvo paminėta Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ją organizavo švietimo pagalbos specialistai. Mokyklos mokiniai ir mokytojai ryte buvo sutikti su geros dienos linkėjimais ir saldainukais. Mokytojų kambaryje mokytojai buvo vaišinami karšta arbata ir namie keptais pyragais.Visų trečių klasių mokiniai piešė „Patarimų medį“, kuriame galima pamatyti atsakymus į klausimą „Kas gali pagerinti mano nuotaiką?“. Parodėlė eksponuojama antro aukšto vestibiulyje.
Ilgosios pertraukos metu mokiniai ir mokytojai galėjo užrašyti arba nupiešti savo nuotaiką ir užklijuoti „Emocijų saulėje“, kuri eksponuojama trečio aukšto vestibiulyje.
Ši diena – labai svarbi visiems, mažieji bendruomenės nariai domėjosi, kas yra psichikos sveikata, vyresnieji gavo priminimą, kad privalu rūpintis savo psichikos sveikata, o mokytojai ir mokinių tėvai gavo informacines pateiktis kaip rūpintis psichikos sveikata.
Švietimo pagalbos specialistai dėkoja už bendradarbiavimą anglų kalbos mokytojai Norai Kungienei, istorijos mokytojai Rolandai Maziliauskienei, 3 klasių mokytojoms Aušrai Bielskienei, Ramunei Rimšienei, Inesai Valančienei, Loritai Skridulienei ir visuomenės sveikatos specialistei Sigitai Dambinskienei.

 

Informaciją parengė psichologė Sigutė Kaušiuvienė