Profesinio veiklinimo patirtiniai vizitai (šešėliavimas)

Balandžio 16-20 dienomis 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 7d, 8a ir 8d kl. mokiniai lankėsi (šešėliavo) UAB „SPLIUS“. Jiems buvo suteikta unikali galimybė susipažinti su Klientų konsultavimo, Marketingo, Verslo klientų aptarnavimo, Techninio aptarnavimo ir Pardavimų skyrių veiklomis. Mokiniai bendravo su skyrių vadovais, kurie juos supažindino su savo darbu, parodė įmonės patalpas, įrengimus, davė praktinių užduočių, kurios leido pasijusti tikrais jaunaisiais įmonės darbuotojų padėjėjais. Smagiausia viso to dalis buvo ypatingas vadovų dėmesys vaikams, bendravimas ne kaip su vaikais, o kaip su būsimais specialistais. Įmonės atstovai netgi vadino vaikus savo „kolegomis“.
Balandžio 18 d. 7a kl. mokinės Ieva ir Sofija lankėsi UAB „Jurgitos Denta“, kur iš arti susipažino su odontologo profesija, sužinojo, kokių įgūdžių ir asmeninių savybių reikia norint dirbti tokį atsakingą darbą. Už šią galimybę dėkojame 5a kl. mokinio Augusto mamai Jurgitai.
Balandžio 23 d. 6a kl. mokinys Denis Koliasnikovas išbandė Jaunimo reikalų koordinatoriaus darbą Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamente. Denis stebėjo Jaunimo reikalų koordinatorės Dalios Vietienės darbą, daug sužinojo apie jaunimo organizacijų veiklą.
Balandžio 24 d., vykstant Nacionalinei bibliotekų savaitei, 7b kl. mokiniai Justas ir Neimandas turėjo galimybę stebėti ir išbandyti Šiaulių universiteto bibliotekos darbuotojų darbą. Smagu ir tai, jog Jovaro progimnazija tapo bibliotekos renginių dalimi bei buvome paminėti reklaminiame savaitės plakate.

Viktorija Būdvytytė