Šviesos – žibintų diena mūsų mokykloje

Kaip ir kiekvienais, taip ir šiais metais, mūsų mokykloje buvo paminėta šviesos – žibintų diena. 4c klasės mokiniai patys per dailės ir technologijų pamokas pasigamino žibintą, dirbo kūrybiškai, naudojo antrines medžiagas, papuošė savo žibintą gamtinėmis medžiagomis, juostelėmis. Muzikos mokytoja mokė vaikus vokiškos dainelės melodijos, o vokiečių kalbos mokytoja nuotoliniu būdu supažindino vaikus su šios dienos tradicijomis, paruošė praktinę užduotį ir mokė vaikus tarti vokiškus žodžius. Po pasivaikščiojimo, tradiciškai pagal šv. Martyno – žibintų šventę, mokiniai vaišinosi sausainiais ir gėrė arbatą.
Teatneša deganti žibinto šviesa daug gėrio ir šviesos ir į mūsų visų namus!

Pradinių klasių mokytoja Inesa Valančienė, muzikos mokytoja Laima Kulšytė, vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė