Užsienio kalbų stovykla

Pasibaigus mokslo metams, 5-6 klasių mokiniai susirinko į užsienio kalbų (anglų, rusų ir vokiečių kalbų) stovyklą. Tai buvo maloni veikla, kurios metu vaikai dar pagilino savo užsienio kalbų žinias. Sakoma, kad užsienio kalbos galima mokytis ne tik iš knygų , bet ir žaidžiant, dėliojant, vaidinant. Be pagrindinių (anglų, rusų ir vokiečių)  kalbų, vaikai dar pramoko ir susipažino su ispanų kalba.
Pirmąją dieną stovyklautojai aplankė Povilo Višinskio bibliotekos jaunimo erdvę, susipažino su ispanų kalba, kurią mokino  ŠU studentė Dovilė Arlikevičiūtė. Antrąją dieną kūrė pasaką ,,Dangus griūva‘‘ rusų ir vokiečių kalbomis, darė kaukes, mokėsi žodžius. Trečiąją dieną mokiniai aplankė botanikos sodą, tyrinėjo augalus, grožėjosi gamta, grįžę į mokyklą, aprašinėjo juos anglų kalba.
Ketvirtadienį laukė įdomiausia diena – kelionė į Pakruojo dvarą su edukacine programa. Ten vaikus pasitiko baronaitė, buvo aprodomos dvaro patalpos, bausmių kambarys, drabužinė, kumetynas. Vaikai susidarė vaizdą apie to meto žmonių gyvenimą, praturtino ir istorijos žinias. Penktadienį vyravo žaidimų ir įdomių posakių diena. Šventės uždarymo proga vaikai vaišinosi tortu, gėrė sultis, bendravo, peržvelgė nuotraukas ir atliktus darbus per visą stovyklos laiką.