Vokiečių kalbos ir futbolo finalas ,,1:0 vokiečių kalbos naudai‘‘

Šiais metais mūsų mokyklos 5ab klasių šešių mokinių komanda pateko į vokiečių kalbos ir futbolo konkurso finalą, kuris vyko Kaune, nacionalinės futbolo akademijos manieže. Renginyje rungėsi 12 stipriausių Lietuvos konkurso komandų. Mokiniai turėjo atlikti vokiečių kalbos užduotis, užduotis apie futbolą ir susirungti futbolo turnyre.

Finale dalyvavo   Vokietijos ambasada Vilniuje – Deutsche Botschaft Wilna kultūros atašė Anja Luther, Lietuvos masinio futbolo asociacijos Futbolas visiems prezidentas Sergejus Slyva, Goethe‘s instituto kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja. Renginį vedė nuolatinis šalies finalo vedėjas Vaidotas Rastenis.

Mūsų mokiniai buvo apdovanoti Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos bei Goethe’s instituto padėkos raštais, finalo dalyvių medaliais.

Mūsų mokiniai pasižymėjo stiprumu, valia, darbu, žingeidumu ir stipria motyvacija dalyvauti šiame renginyje.

Fizinio ugdymo mokytoja Ilona Grušienė ir vokiečių kalbos mokytoja Lina Juškevičienė